AUTORYZOWANY SERWIS:

Viessman
Vaillant
Saunier Duval
Beretta
Termet
De Detrich

hydraulik katowice

O MNIE

Jeśli mieszkasz w Katowicach i poszukujesz eksperta w tematyce kotły co, centralne ogrzewanie, grzejniki, piece i technika grzewcza to trafiłeś pod dobry adres. Posiadamy niezbędne gazowe uprawnienia, przez co dbamy o bezpieczeństwo klienta. Również zajmuje się szeroką gamą napraw instalacji wodnej, grzewczej bądź kanalizacyjnej. Zajmuje się naprawą naprawą od małych do dużych usterek. Jestem hydraulikiem z wieloletnim doświadczeniem, pracę wykonuję solidnie i fachowo. Na wszystkie usługi firma daje gwarancje oraz rachunek.
Działam na terenie Katowice, Chorzów, Siemianowice Śląskie.

POGOTOWIE HYDRAULICZNE, SERWIS ORAZ INSTALACJE
Dysponuje szeroką wiedza na temat usuwania awarii, mam wieloletnie doświadczenie w branży hydraulicznej. Moim atutem jest posiadane doświadczenie i dokładność powierzonych nam napraw. Wykonuje usługi obejmujące montaż nowych instalacji sanitarnych, wodno-kanalizacyjnych, centralnego oraz gazowego ogrzewania. Także naprawa urządzeń sanitarnych i ich montaż oraz wymianę, 'biały montaż', urządzenia typu GEBERIT. Demontaż związany z przeróbką urządzeń łazienkowych, kuchennych i grzejników. Zakładamy ogrzewanie podłogowe. Przeprowadzam kompleksowe naprawy hydrauliczne.
Na życzenie klienta wystawim fakturę VAT.
Udzielam gwarancji na wykonane usługi hydrauliczne.

MONTAŻ I SERWIS KOTŁÓW ORAZ PIECÓW GAZOWYCH
Moja firma specjalizuje się w montażu i serwisie urządzeń gazowo-grzewczych. Zdobyłem fachową wiedzę oraz doświadczenie, które umożliwia nam szybką i trafną diagnozę nieprawidłowości w pracy urządzeń oraz ich usuwanie.

Dzięki wielu szkoleniom i zdobytym uprawnieniom oraz wieloletniej praktyce w tym zakresie jestem Państwu w stanie zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług montażowych. Oferuje dojazd do klienta, doradztwo, oraz konkurencyjne ceny. Działam szybko i solidnie a na swoje usługi udzielamy gwarancji. Usługi nasze prowadzone są na terenie całego Śląska.